Доставка

icon

Для забезпечення ефективності співпраці з клієнтами наша компанія надає послуги з доставки рідких азотних добрив КАС. Перевезення наливних вантажів під силу не кожній транспортній компанії.

Ми маємо власні сучасні вантажні авто та залізничні цистерни різної ємкості, які дозволяють доставляти КАС по всій території України від заводу до господарства.

Кваліфіковані фахівці спланують оптимальний маршрут транспортування вантажу, що дозволить скоротити терміни доставки до мінімуму. Наша компанія забезпечить безпеку і збереження вантажу на всьому етапі транспортування.

В розрахунку вартості перевезення – індивідуальний підхід до кожного клієнта, в залежності від багатьох факторів,   таких як об’єм, відстань, регулярність співвідношень та інше.

Перевезення наливних вантажів, – завдання, з яким гідно впораються лише професіонали. Якщо ви хочете, щоб вантаж транспортувався в справному транспорті, чистій і герметичній ємкості, був застрахований і приїжджав точно в строк, зверніться до фахівців DNIPROAZOT-AGROHIMIA.