Доставка

icon

Для забезпечення ефективності співпраці з клієнтами наша компанія надає послуги з доставки рідких азотних добрив КАС. Перевезення наливних вантажів автомобільним транспортом під силу не кожній транспортній компанії.

Ми маємо власні сучасні вантажні авто та залізничні цистерни з неіржавіючої сталі різної ємкості, які дозволяють доставляти замовлену у нас КАС по всій території України від заводу до господарства.

Кваліфіковані фахівці спланують оптимальний маршрут транспортування вантажу, що дозволить скоротити терміни доставки до мінімуму. Наша компанія забезпечить безпеку і збереження вантажу на всьому етапі транспортування.

В розрахунку вартості перевезення – індивідуальний підхід до кожного клієнта, в залежності від багатьох факторів,   таких як об’єм, відстань, регулярність співвідношень та інше.

Перевезення наливних вантажів, – завдання, з яким гідно впораються лише професіонали. Якщо ви хочете, щоб вантаж транспортувався в справному транспорті, чистій і герметичній ємкості, був застрахований і приїжджав точно в строк, зверніться до фахівців ТОВ «ТД «ДНІПРОАЗОТ-АГРОХІМІЯ».