Добрива марки КАС

КАС (карбамідо-аміачна суміш) є сумішшю водних розчинів карбаміду і аміачної селітри.
DNIPROAZOT-AGROHIMIA виробляє КАС трьох марок, з часткою азоту 28,30 і 32%.
icon
Опис

КАС має широкий спектр використання: для прикореневого підживлення рослин, основного внесення під оранку та передпосівну культивацію, для внесення на поверхню ґрунту до сівби чи після неї.

У карбамідо-аміачної суміші містяться амонійна, амідна та нітратна форми азоту, завдяки чому добриво діє пролонговано, а рослини забезпечуються трьома формами азоту впродовж всього періоду вегетації.

Всі форми добрива не леткі і не спричинюють втрат азоту, тому його можна вносити поверхнево без загортання в ґрунт. Нітратна і аміачна форми є безпосередньо доступними для рослин. Спочатку рослинами засвоюється нітратний азот, який є дуже рухомим у ґрунті.

КАС має ряд переваг перед твердими добривами як щодо агрохімічної активності, так і при транспортуванні, зберіганні та в процесі внесення.

Карбамідо-аміачна суміш транспортується в залізничних чи автомобільних цистернах. Низька температура кристалізації – 2°С і замерзання – 26 °С дозволяє транспортувати і зберігати КАС цілий рік. Фізико-хімічні властивості добрив не змінюються протягом 8-12 місяців. Втрати азоту практично відсутні. Після розмерзання властивості КАС повністю відновлюються.

При основному внесенні є високоефективним добривом, рівноцінним аміачній селітрі або карбаміду по дії на урожай сільськогосподарських культур. КАС практично не містить вільного аміаку, що виключає втрати азоту при завантаженні, транспортуванні, зберіганні і внесенні.

Його можна вносити за допомогою високопродуктивних агрегатів без одночасного занесення в грунт, а також з поливною водою. Розчин містить інгібітор корозії для захисту устаткування, виготовленого з вуглецевої сталі.

Під час внесення досягається висока точність дозування і рівномірність розміщення на поверхні ґрунту. Використання КАС можна поєднувати із мікроелементами, пестицидами, регуляторами росту рослин, що мінімізує витрати на їх застосування.

Добриво КАС можна застосовувати під всі сільськогосподарські культури, але найбільш доцільно — під зернові колосові культури як основне добриво або для підгодівлі. У виробничих умовах, в результаті більш рівномірного його внесення в грунт, ефективність добрива КАС порівняно з твердими азотними добривами значно вища.

icon
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
НА ПРОРАХУНОК ТОВАРУ