Виробництво

icon

DNIPROAZOT-AGROHIMIA є дистриб’ютером ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» з реалізації карбаміду та карбамідо-аміачної суміши.

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» є одним з найбільших підприємств хімічної промисловості України та єдиним  в Україні з виробництва рідкого хлору. Продукція, яку випускає ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», користується постійним попитом у сільському господарстві, хімічній, енергетичній галузях, у чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, при водопідготовці і в багатьох інших галузях народного господарства.

Компанія постійно вдосконалюється в галузі промислової та екологічної безпеки, охорони праці, орієнтуючись на кращий світовий досвід і спираючись на власні інноваційні розробки.

Накопичений виробничий і технічний потенціал сьогодні дає можливість випускати продукцію на рівні якості кращих світових лідерів. Авторитет компанії, як чесного і надійного партнера, можуть підтвердити не тільки в ділових колах України, а й партнери в країнах Західної та Східної Європи, Південної Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, країнах СНД і Балтії.

Ми прагнемо відповідати вимогам ринку, використовуючи у своїй роботі передовий досвід в області виробництва мінеральних добрив та органічної хімії. Особливий курс підприємства – задовольнити потреби потенційних замовників, щоб продукція, що випускається нами, відповідала міжнародним стандартам

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» завжди відкрите для співпраці і встановлення взаємовигідних відносин.